sznur elektryczny Muzyczna w Ha!arcie


sznur elektryczny Muzyczna jest kolejnym projektem wydawniczym oficyny Ha!art, który zakłada prezentację najnowszych trendów w sztuce współczesnej. Zakrojoną na międzynarodową skalę serię wydawniczą o muzyce nowej, przygotowywaną pod redakcją muzykologa i krytyka muzycznego Daniela Cichego we współpracy z festiwalem relikwia Profanum, otworzą trzy pozycje.

Abbie Cornish w kostiumie i z narkotykami


Australijska aktorka Abbie Cornish przymierza się do dwóch nowych ról.

Nowe piosenki Arctic Monkeys


22 marca ukaże się nieznany singel Arctic Monkeys, "My Propeller". W zestawie znajdą się niepublikowane dotąd utwory Anglików.

akcja "December's muzyka rockowa Night" w Krakowie


W sobotę, 19 grudnia w krakowskim klubie Face2Face (ul. Paulińska 28) odbędzie się ruch "December's Rock Night", na której wystąpią m.in. Love De Vice, Tenebris i Whorehouse.

manga o Wojciechu Korfantym - w maju 2010 r.


komiks historyczny o Wojciechu Korfantym zostanie wydany w maju przyszłego roku. przygotowanie komiksu - przy u篡ciu należącą do samorządu woj. śląskiego instytucję kultury "Ars Cameralis" - to jeden z elementów programu trwającego w tym regionie Roku Korfantego.

<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Sprzedajemy bilety autokarowe a do wszystkich kraj闚 w 鈔odku Europie r闚nie negacja logiczna w豉郾ie. Nasze bilety autokarowe owo ka盥orazowo zabezpieczenie na autorytatywny przew霩 autokarem do wn皻rza komfortowych warunkach. Je瞠li chcesz kupowa bilet autokarowy w 鈔odku nieco minut powieniene pos逝篡 si spo鈔鏚 oferty na sprzeda bilet闚 autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza biznes sprzedaje Sprzedajemy bilety autokarowe a do wszystkich kraj闚 w 鈔odku Europie plus negacja logiczna dopiero co. Nasze bilety autokarowe owo notorycznie zabezpieczenie na miarodajny przew霩 autokarem do wn皻rza komfortowych warunkach. Je郵iby chcesz kupowa bilet autokarowy wewn徠rz par minut powieniene pos逝篡 si spo鈔鏚 oferty na sprzeda bilet闚 autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza biznes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe a do kraj闚 takich na miar Rfn azali Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz tak瞠 bilety autokarowe na tranzyt a do Holandii azali Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od czasu wielu lat oraz posiadamy tysi帷e zadowolonych klient闚 bilety autokarowe na przewozy autokarowe a do kraj闚 takich na spos鏏 Rajch azali Wielka Brytania. Na wida znajdziesz i bilety autokarowe na tranzyt a do Holandii azali Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od czasu wielu lat r闚nie posiadamy tysi帷e zadowolonych klient闚