pos逝chanie komisji ws. Piesiewicza w środę?


Komisja regulaminowa, etyki i spraw senatorskich niechybnie w środę o brzasku ponownie zajmie się wnioskiem senatora Krzysztofa Piesiewicza w sprawie zrzeczenia się dzi瘯i niego immunitetu.

O modzie, wk豉dzie Jolanty Kwa郾iewskiej w jako嗆 w豉snej garderoby za o tym, dlaczego w Polsce trudno przeznacza si politykowi, 瞠 ma depresj, b康 jest gejem - Ryszard Kalisz z SLD, jaki ceni sobie prywatno嗆, odkry jej r帳ek w programie "Ona i On" w TVN24. Przyzna te, 瞠 kilkana軼ie kilogram闚 temu zdarzy這 mu si babra si seks w ma造m fiacie. Zobaczymy w maju - odpowiada szef rz康u Donald Tusk na sondowanie "Gazety Wyborczej" o osobisty udzia w wyborach prezydenckich w 2010 roku. Rosyjski Mi璠zypa雟twowy komisja Lotniczy przygotowuje do przekazania stronie polskiej materia造 z prac komisji wyja郾iaj帷ej przyczyny katastrofy polskiego Tu-154M pod Smole雟kiem - poinformowa prokurator wszechstronny Rosji Jurij Czajka. Doda, 瞠 "郵edztwo jest maksymalnie przejrzyste" i "nie ma 瘸dnych informacji, by na pok豉dzie samolotu dosz這 do jakiej nadzwyczajnej sytuacji".Politycy PSL, z którymi rozmawiała PAP, chwalą nominowanie przy u篡ciu premiera Donalda Tuska: Jerzego Millera na nowego szefa MSWiA, Krzysztofa Kwiatkowskiego na ministra sprawiedliwości oraz Adama Giersza na szefa Ministerstwa Sportu. Mniej jednoznaczne opinie mają o odwołaniu przez premiera Mariusza Kamińskiego z funkcji szefa CBA i o tym, że naczelny rządu nie poczekał w tej sprawie na opinię prezydenta. Jaros豉w Kaczy雟ki si sp騧nia, ale jego partyjni kompania zadbali, aby elektorat ze szczecina nie nudzi si na wiecu. Tadeusz Cyma雟ki i Joachim Brudzi雟ki rozgrzali publiczno嗆 takimi evergreenami jak "Wojenko, wojenko", czy "Hej, soko造" "Gazeta Wyborcza": Chociaż w Dzienniku Ustaw opublikowano już nowelizację ustawy o IPN, przewidującą inny ogniwo wyboru szefa tej instytucji, zesp馧 IPN kontynuuje konkurs na szefa Instytutu - informuje gazeta.

droga krajowa nr 42 w Parszowie (Świętokrzyskie) na odcinku ze Starachowic do Skarżyska-Kamiennej jest już przejezdna - poinformował dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach.

Polacy oczekują od państwa, że zapewni urojony liczba służby zdrowia i edukacji (86 proc.) a będzie zwalczać bezrobocie (71 proc.). Większość badanych (71 proc.) opowiada się za stawkami podatkowymi zróżnicowanymi w zależności od wysokości dochodów i powolną prywatyzacją (70 proc.) - wynika z sondażu CBOS. "Je瞠li gin prezydent i 鄉ietanka wybitnych ludzi sprawuj帷ych najwa積iejsze funkcje w pa雟twie, to wydaje mi si, 瞠 oddanie 郵edztwa stronie, na kt鏎ej kraina dosz這 do wypadku, przeczy poczuciu suwerenno軼i i racji stanu" - m闚i w rozmowie z "Naszym Dziennikiem" dr hab. Jacek Trznadel, prowadz帷y Rady Polskiej Fundacji Katy雟kiej.

pryncypa SLD Grzegorz Napieralski uwa瘸, 瞠 odrzucenie za po鈔ednictwem ni窺za izba parlamentu weta prezydenta do ustawy rozdzielaj帷ej funkcje ministra sprawiedliwo軼i i prokuratora generalnego "to w這嗆 decyzja, kt鏎a jest te sukcesem Sojuszu". Oceni jednocze郾ie, 瞠 rozdzia obu funkcji, sko鎍zy w Polsce z upolitycznieniem i r璚znym sterowaniem wymiarem sprawiedliwo軼i. Za 鈔odowy antywiec w Lublinie Januszowi Palikotowi dostaje si nie tylko od opozycji. Krytykuje go te cz這nek partii druh Jaros豉w Gowin. pos豉niec uzna, 瞠 pryncypa lubelskiej PO szkodzi kandydatowi Platformy na prezydenta. - Gowin robi w豉sn karier - odpowiedzia Palikot. senator Tadeusz Skorupa, którego nagraną rozmowę opublikował dzie dzisiejszy "Tygodnik Podhalański", pozywa gazetę i jednocześnie przeprasza za swoje słowa. senator wieczorow por został zawieszony w prawach członka PiS.premier Donald Tusk poinformowa, 瞠 zwr鏂i si w listowie do prezydenta Lecha Kaczy雟kiego, by ten od razu na pi鄉ie przekaza mu informacje, kt鏎e "wykluczaj czy dyskredytuj" min. Rados豉wa Sikorskiego. Przez Krak闚 od kilku godzin przechodzi ba逕an kulminacyjna. W kolejnych miejscowo軼iach w stron siedlisko kraju og豉szane s stany powodziowe i przeciwpowodziowe. Najtrudniejsza sytuacja nadal jakkolwiek panuje na po逝dniu kraju - w wojew鏚ztwach podkarpackim, ma這polskim i 郵御kim. przedstawiciel sztabu kandydata PiS na prezydenta Paweł Poncyljusz powiedział, że komitet Jarosława Kaczyńskiego odwoła się od wyroku sądu w sprawie prywatyzacji szpitali. Wcześniej Sąd Okręgowy w Warszawie orzekł, że Jarosław Kaczyński ma sprostować nieprawdziwą informację, jakby Bronisław Komorowski chciał, aby służba zdrowia była sprywatyzowana. Sąd zakazał Kaczyńskiemu rozpowszechniania tej informacji.

Cywiński: 27 stycznia musimy myśleć o przyszłości


Rocznica wyzwolenia niemieckiego obozu Auschwitz to dzień, w którym w sposób szczególny musimy myśleć o przyszłości - uważa boss Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau Piotr M.A. Cywiński. Jego zdaniem, pamięć powinna w szczególny sposób służyć następnym pokoleniom, by miały świadomość, do czego nie wolno dopuścić.

autokar ni st康 ni zow康 stan掖 w ogniu


dalszy ogie autobusu komunikacji miejskiej, tym pospo逝 w Katowicach. Przyczyn wypadku najprawdopodobniej by這 zwarcie instalacji elektrycznej. Nikomu nic si nie sta這, pasa瞠rowie na w豉sn r瘯 opu軼ili pojazd.

Kasjerka ukrad豉 z banku 120 tys. z


Kasjerka jednego z bank闚 w E趾u podejrzana jest o defraudacj pieni璠zy. pod逝g prokuratury, kobieta mia豉 podw璠zi z kasy powy瞠j 120 tys. z.

Komorowski - Sikorski 92:11. przypuszczalnie atoli trzeci kandydat?


Zdecydowana wi瘯szo嗆, bo 92 ze 146 pos堯w Platformy Obywatelskiej, z kt鏎ymi we wtorek rozmawia造 "Fakty TVN" nie ma w徠pliwo軼i, 瞠 to Bronis豉w Komorowski winien by kandydatem partii w wyborach. W tych nieoficjalnych prawyborach marsza貫k nie daje Rados豉wowi Sikorskiemu najmniejszych szans. Szefa MSZ-u popar這 w rozmowach z "Faktami" tylko 11 parlamentarzyst闚 PO. Czy wszystko jest ju w nast瘼stwie tego jasne? Niekoniecznie.

Komorowski nie ma w徠pliwo軼i, decyzj og這si jutro


W czwartek pe軟i帷y obowi您ki prezydenta Bronis豉w Komorowski og這si, co zrobi z now ustaw o IPN, kt鏎 chcia wycelowa do Trybuna逝 Konstytucyjnego. Marsza貫k Sejmu przyzna, 瞠 nie ma w徠pliwo軼i wobec tej nowelizacji.

Sprzedajemy bilety autokarowe a do wszystkich kraj闚 w 鈔odku Europie r闚nie negacja logiczna w豉郾ie. Nasze bilety autokarowe owo ka盥orazowo zabezpieczenie na autorytatywny przew霩 autokarem do wn皻rza komfortowych warunkach. Je瞠li chcesz kupowa bilet autokarowy w 鈔odku nieco minut powieniene pos逝篡 si spo鈔鏚 oferty na sprzeda bilet闚 autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza biznes sprzedaje Sprzedajemy bilety autokarowe a do wszystkich kraj闚 w 鈔odku Europie plus negacja logiczna dopiero co. Nasze bilety autokarowe owo notorycznie zabezpieczenie na miarodajny przew霩 autokarem do wn皻rza komfortowych warunkach. Je郵iby chcesz kupowa bilet autokarowy wewn徠rz par minut powieniene pos逝篡 si spo鈔鏚 oferty na sprzeda bilet闚 autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza biznes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe a do kraj闚 takich na miar Rfn azali Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz tak瞠 bilety autokarowe na tranzyt a do Holandii azali Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od czasu wielu lat oraz posiadamy tysi帷e zadowolonych klient闚 bilety autokarowe na przewozy autokarowe a do kraj闚 takich na spos鏏 Rajch azali Wielka Brytania. Na wida znajdziesz i bilety autokarowe na tranzyt a do Holandii azali Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od czasu wielu lat r闚nie posiadamy tysi帷e zadowolonych klient闚