audiencja komisji ws. Piesiewicza w środę?


komitet regulaminowa, etyki i spraw senatorskich bodaj瞠 w środę wcze郾ie rano raz jeszcze zajmie się wnioskiem senatora Krzysztofa Piesiewicza w sprawie zrzeczenia się przez niego immunitetu.

Nowelą kodeksu pracy, która przewiduje płatny urlop na podnoszenie kwalifikacji zawodowych tudzie zmianami w kodeksie karnym, wprowadzającymi definicję handlu ludźmi - tym m.in. będzie się zajmował izba wy窺za parlamentu w toku rozpoczynającego się w środę dwudniowego posiedzenia. Pod koniec minionego roku pojawiła się informacja, że akt prawny i Sprawiedliwość szykuje internetową ofensywę – dziewiczy brama społecznościowy. Miał się pojawić na początku 2010 roku. Jak atoli mówi dla Onet.pl poseł Mariusz Błaszczak, g這siciel klubu PiS, pojawiły się "problemy techniczne". Portal wszelako wystartuje "nim skończy się zima". osiem os鏏, w tym sze軼ioro dzieci zosta這 rannych w wypadku dw鏂h bus闚 w miejscowo軼i R瘯awiec w 鏚zkiem. spos鏏 jest odblokowywana.- Wszyscy w Polsce są zgodni co do oceny Łukaszenki i jego polityki. Nie ma też sporu o to, że polską mniejszość wypada chronić i walczyć o jej prawa - komentuje na swoim blogu w Onet.pl Marek Siwiec ostatnie wydarzenia związane z represjami wobec Polaków na Białorusi. Maciej Grabowski pracowa dla Platformy i doradza Casinos Poland, najwi瘯szej sieci kasyn w Polsce - informuje "Rzeczpospolita". naczelny IPN Janusz Kurtyka ocenił, że "dziennik czynności", sporządzony za po鈔ednictwem Wiktora Anoszkina, adiutanta marszałka Wiktora Kulikowa, to urzędowy dokument. Odniósł się w ten sposób do opinii gen. Wojciecha Jaruzelskiego, że to zaledwie "luźna notatka".

"Rzeczpospolita": agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, badając sprawę domniemanego handlu aneksem do raportu o WSI, nagrała negocjacje Cezarego Gmyza, reportera śledczego "Rzeczpospolitej" i Bogdana Rymanowskiego, dziennikarza TVN.

wys豉nnik przypadkiem z wa積ych przyczyn otrzyma urlop, nie ma obowi您ek on cho przekracza 14 dni. Ukrywaj帷y si od d逝窺zego czasu przed opini publiczn Miros豉w Drzewiecki sprytnie podzieli z tej przyczyny sw鎩 urlop na odcinki, przypadaj帷e owszem na dni posiedze Sejmu. Mam nadziej, 瞠 prokuratura b璠zie sprawna, niezale積a, skuteczna, wolna od jakichkolwiek nacisk闚, prowadz帷a post瘼owania w podej軼ie w sam raz - zapowiada wybrany w pi徠ek z wykorzystaniem Prezydenta RP na Prokuratora Generalnego Andrzej Seremet.

Czarne BMW X5 Jacka Kurskiego jest na sprzeda. Na licytacj wystawi je komornik po tym, gdy europose nie przeprosi Agory na 豉mach prasy. Rocznik samochodu - 2006, warto嗆 wywo豉wcza - 71 250 z這tych. kombinat Dziennikarzy Polskich i Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP apelują do środowiska, by zaprzestać wzajemnych brutalnych ataków, a dziennikarskie spory rozstrzygać opr鏂z salą sądową. Apel zwr鏂ony jest m.in. do szefa Radia Maryja i "Gazety Wyborczej". Olsztyńskie starostwo powiatowe pracuje nad uchwałą zmniejszającą koszty związane z wymianą dokumentów dotyczącą nowego meldunku - w ten sposób chce zachęcić ludzi do zameldowania się w podmiejskich wsiach, do których przeprowadzili się z Olsztyna. - To zwiększy dochody gmin i tym samym luksus życia mieszkańców - argumentuje starosta.Artur Zirajewski zmar z przyczyn naturalnych – zapewnia rzeczniczka S逝瘺y Wi瞛iennej Luiza Sa豉pa. Doda豉, 瞠 wersj t ma jeszcze potwierdzi filia zw這k. Z informacji dziennikarzy "Uwagi!" TVN wynika jednak, 瞠 g堯wny 鈍iadek ws. zab鎩stwa gen. logo Papa造 m鏬 pope軟i samob鎩stwo. Nie masz samochodu, prawa jazdy? Lubisz chodzi, a je瞠li je寮zi, to lecz wci捫 rowerem? Je郵i tak, to jeste idealnym kandydatem do zap豉ty za polisa auta, kt鏎ego w 篡ciu nie mia貫. Nie zaw盥y b璠ziesz py tyle szcz窷cia, co pan Marek. On w ko鎍u przekona PZU, 瞠 nie ma osobowego renault, nie lubi francuskich samochod闚 i "czeskich film闚" - zw豉szcza tych, serwowanych za po鈔ednictwem urz璠nik闚. Talibowie znaleźli sposób na nasze rosomaki - powiedział w wywiadzie dla "Naszego Dziennika" były dowódca Wojsk Lądowych i naczelny Wielonarodowej Dywizji Centrum-Południe w Iraku gen. Waldemar Skrzypczak, komentując śmierć siedemnastego polskiego żołnierza w Afganistanie.

Komisja ds. śmierci Blidy wznawia pracę. Na początek Kornatowski


Od przesłuchania byłego szefa policji Konrada Kornatowskiego sejmowa komisja śledcza badająca okoliczności śmierci byłej posłanki SLD Barbary Blidy ma rozpocząć jawne posiedzenia po wakacyjnej przerwie.

Kto winien wojny? I Niemcy, i Rosja


gros Polak闚 (61 proc.) nie ma w徠pliwo軼i, 瞠 za paroksyzm wojny odpowiadaj w podobny spos鏏 Niemcy, jak i ZSRR – to wyniki sonda簑 przeprowadzonego na nakaz "Rzeczpospolitej" za po鈔ednictwem GfK Polonia. Jeste鄉y dumni z naszej walki z hitleryzmem ale uwa瘸my, 瞠 w豉dze nie rozpowszechniaj wiedzy o naszej pozytywnej roli w historii.

1,3 miliona odwiedzi這 Auschwitz


1,3 mln os鏏 z ca貫go 鈍iata odwiedzi這 w 2009 r. Auschwitz. To rekord w 62-letniej historii o鈍i璚imskiego muzeum. Wi瘯szo嗆 ze zwiedzaj帷ych - 821 tysi璚y – to uczniowie i studenci.

Kandydaci PO chc lecz pa豉cu i 篡randola


- Obaj kandydaci PO uwa瘸j zgodnie z intencjami partii, 瞠 to weto powinno by niewa積e. 疾 owszem pa豉c i 篡randole. No to po co takiemu p豉ci? – pyta Andrzej Olechowski w Kropce nad i. On sam zamierza – je瞠li wygra wybory – by prezydentem-arbitrem. Z prawem weta.

Ziobro o aferze gruntowej: ława oskarżonych jest zanadto wąska


Jak informuje TVN24, jutro sąd ma wydać rozstrzygni璚ie dla Piotra Ryby (zezwolił na ujawnienie swoich danych w procesie - red.) i Andrzeja K., którzy mieli ostrzegać Andrzeja Leppera ws. afery gruntowej. Na werdykt z niecierpliwością czeka były minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, który na antenie TVN24 powiedział, że w tej sprawie nie ma sobie nic do zarzucenia.

Sprzedajemy bilety autokarowe a do wszystkich kraj闚 w 鈔odku Europie r闚nie negacja logiczna w豉郾ie. Nasze bilety autokarowe owo ka盥orazowo zabezpieczenie na autorytatywny przew霩 autokarem do wn皻rza komfortowych warunkach. Je瞠li chcesz kupowa bilet autokarowy w 鈔odku nieco minut powieniene pos逝篡 si spo鈔鏚 oferty na sprzeda bilet闚 autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza biznes sprzedaje Sprzedajemy bilety autokarowe a do wszystkich kraj闚 w 鈔odku Europie plus negacja logiczna dopiero co. Nasze bilety autokarowe owo notorycznie zabezpieczenie na miarodajny przew霩 autokarem do wn皻rza komfortowych warunkach. Je郵iby chcesz kupowa bilet autokarowy wewn徠rz par minut powieniene pos逝篡 si spo鈔鏚 oferty na sprzeda bilet闚 autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza biznes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe a do kraj闚 takich na miar Rfn azali Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz tak瞠 bilety autokarowe na tranzyt a do Holandii azali Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od czasu wielu lat oraz posiadamy tysi帷e zadowolonych klient闚 bilety autokarowe na przewozy autokarowe a do kraj闚 takich na spos鏏 Rajch azali Wielka Brytania. Na wida znajdziesz i bilety autokarowe na tranzyt a do Holandii azali Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od czasu wielu lat r闚nie posiadamy tysi帷e zadowolonych klient闚