Morgan Stanley rekomenduje "równoważ" PZU, cena docelowa 419 zł


Analitycy Morgan Stanley rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla PZU od zalecenia "równoważ", wyznaczając cenę docelową akcji PZU na poziomie 419 zł.

Spokojne odstresowanie wczorajszego silnego rajdu indeks闚 na naszym rynku, przebiegaj帷e w pobli簑 niewielkiej skali spadku, przerodzi這 si w zupe軟ie powa積 przecen. Na Słowacji kierowcy ciężarówek protestują przeciwnie nowym zasadom pobierania elektronicznego myta. Zamierzają zablokować TIR-ami najważniejsze stacje benzynowe na terenie całego kraju. Minister przemys逝 i minera堯w Iraku Fawzi Hariri oceni w rozmowie z PAP, 瞠 kontrakty rz康owe jego kraju na najbli窺ze dwa lata mog by warte od 20 do 30 mld dolar闚. Jego zdaniem, Kraj nad Wis陰 ma szans na zawarcie kontrakt闚 z Irakiem wartych kilka miliard闚 dolar闚.Analitycy DM PKO BP, w raporcie z 30 października, obniżyli do "sprzedaj" z "redukuj" rekomendację dla Telekomunikacji Polskiej. cena docelowa akcji TP została podniesiona do 14,70 zł z 14,10 zł wcześniej. ministerstwo Skarbu Pa雟twa i Bank Gospodarstwa Krajowego sprzedali 42 proc. akcji Mennicy Polskiej o warto軼i 347 mln z ko鎍z帷 tym samym prywatyzacj tej sp馧ki - poda這 MSP w komunikacie. zapasy ropy naftowej w USA wzrosły w ubiegłym tygodniu o 2,02 mln baryłek, alias o 0,6 proc., do 365,12 mln baryłek - poinformował w środę amerykański Departament Energii (DoE).

MSP, kt鏎e sprzeda這 14 mln akcji Lotosu, zobowi您a這 si do niesprzedawania dalszych akcji tej sp馧ki na skro gie責 w ci庵u 180 dni. W najbli窺zej przysz這軼i ministerium nie planuje kolejnych transakcji na GPW w formule budowy przy酥ieszonej ksi璕i - poinformowa resort skarbu komunikacie.

Średnioroczna inflacja w 2010 r. powinna się znaleźć w celu. W lipcu inflacja bodaj瞠 osiągnie najniższy poziom, a później może zacząć nieznacznie wzrastać - powiedział prezes NBP Sławomir Skrzypek. Skrzypek uważa, że należy bez po酥iechu zacząć się zastanawiać nad podwyżkami stóp procentowych. Puławy mają kolejne kontrakty na sprzedaż kaprolaktamu, tym pospo逝 za około 140 mln zł - poinformowała spółka w środowym komunikacie.

Doskona豉 atmosfera panuj帷a w pi徠ek na Wall Street i dzie dzisiejszy na g堯wnych parkietach europejskich stworzy豉 korzystne talent dla inwestor闚 w Warszawie. stale aczkolwiek mo瞠my powiedzie jeno o odrabianiu strat, w ci庵u gdy w Nowym Jorku, Londynie i Frankfurcie indeksy ustanawiaj nowe rekordy trwaj帷ej od wiosny ubieg貫go roku fali wzrostowej. Ruch, kt鏎y otrzyma notatka dotycz帷e sieci 900 salonik闚 prasowych Kolportera, nie b璠zie zaciekawiony ich zakupem, p鏦i nie otrzyma pog喚bionej informacji - poinformowa PAP stary W這dzimierz Bia造. Belgian finance investor RHJ International raised the stakes in the ongoing bidding war with rival Magna for GM's Opel, a spokesman for RHJ said on Tuesday, confirming a report in a German paper.Turkish Airlines chciałyby utworzyć spółkę z LOT-em - ustaliła nieoficjalnie "Rzeczpospolita". Turecki przewoźnik ma w kasie 1,9 mld dolarów, które może wykorzystać na przejęcia firm lotniczych. Wojewoda pomorski Roman Zaborowski natomiast prezydium Wojewódzkiej Komisji Dialogu Społecznego zaapelowali do Komitetu Strajkowego działającego w Grupie Energa S.A. i do zarządu spółki o ponowne przystąpienie do rozmów w celu zakończenia sporu zbiorowego. Czy światła na belgijskich autostradach zgasną w nocy? Władze Flandrii, niderlandzkojęzycznej części Belgii zastanawiają się nad oszczędnościami.

Uwaga, bior nas na zapach


Jedyna w Polsce cynamonowa w鏚ka, BOLS Cinnamon, jest promowana z u篡ciem narz璠zi aromamarketingu. Zapach 鈍ie瞠go cynamonu, unosz帷y si nad polka BOLS w delikatesach, ma nie owszem przyku uwag konsument闚, ale sprawi r闚nie, ze marka d逝瞠j pozostanie w ich pami璚i.

szansa na przebicie 4,05 z這tego za euro


Lepsze nastroje globalne, kt鏎e w g堯wnej mierze wp造waj na notowania z這tego powoduj, 瞠 komora waha kursu zaw瞛i si. Je郵i lepszy przywi您anie utrzyma si d逝瞠j, jest ewentualno嗆 na przek逝cie poziomu 4,05 z這tego za euro, co otworzy這by drog do poziomu 4,00.

Oszcz璠zaj, nocuj帷 w biurach


Ameryka雟cy kongresmani coraz cz窷ciej nocuj w swoich biurach, oszcz璠zaj帷 w ten podej軼ie wydatki na lokum - pisze w 鈔od gazeta "Chicago Tribune".

Rynki w d馧 po w璕ierskich deklaracjach


Cz這nkowie w璕ierskiego rz康u oficjalnie przyznali, 瞠 w gr wchodzi zagro瞠nie niewyp豉calno軼i kraju. Takie deklaracje poci庵n窸y w d馧 indeksy na ca造m 鈍iecie, a w s御iedztwie okazji tak瞠 z這tego.

dwadzie軼ia cztery godziny istotnych danych makro


W czwartek tok EUR/PLN po nieudanej pr鏏ie pokonania maksim闚 z ostatnich dni, usytowanych w pobli簑 poziomu 4,0100, odnotowa ubytek do 3,9700. Na pocz徠ku dzisiejszej sesji europejskiej kszta速owa si on w okolicach 3,9800. Wszystkie te zmiany mieszcz si niemniej jednak w kanale konsolidacji, w kt鏎ym warto嗆 euro wzgl璠em z這tego pozostaje od ponad tygodnia. Notowania tej pary walutowej oczekuj na ostateczne rozstrzygni璚ie sytuacji na 鈍iatowych parkietach. wczoraj ameryka雟kie indeksy gie責owe zdo豉造 wybroni si przed wi瘯szymi spadkami, co pod wystarczy sesji wspar這 polsk walut.

Sprzedajemy bilety autokarowe a do wszystkich kraj闚 w 鈔odku Europie r闚nie negacja logiczna w豉郾ie. Nasze bilety autokarowe owo ka盥orazowo zabezpieczenie na autorytatywny przew霩 autokarem do wn皻rza komfortowych warunkach. Je瞠li chcesz kupowa bilet autokarowy w 鈔odku nieco minut powieniene pos逝篡 si spo鈔鏚 oferty na sprzeda bilet闚 autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza biznes sprzedaje Sprzedajemy bilety autokarowe a do wszystkich kraj闚 w 鈔odku Europie plus negacja logiczna dopiero co. Nasze bilety autokarowe owo notorycznie zabezpieczenie na miarodajny przew霩 autokarem do wn皻rza komfortowych warunkach. Je郵iby chcesz kupowa bilet autokarowy wewn徠rz par minut powieniene pos逝篡 si spo鈔鏚 oferty na sprzeda bilet闚 autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza biznes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe a do kraj闚 takich na miar Rfn azali Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz tak瞠 bilety autokarowe na tranzyt a do Holandii azali Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od czasu wielu lat oraz posiadamy tysi帷e zadowolonych klient闚 bilety autokarowe na przewozy autokarowe a do kraj闚 takich na spos鏏 Rajch azali Wielka Brytania. Na wida znajdziesz i bilety autokarowe na tranzyt a do Holandii azali Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od czasu wielu lat r闚nie posiadamy tysi帷e zadowolonych klient闚